Projevy stárnutí

Tvorba vrásek je přirozený proces, který má řešení.

Vrásky se začínají objevovat, když pokožka ztrácí svou pevnost a pružnost. S postupujícím věkem přibývá vrásek v obličeji, v dekoltu, ale třeba i na rukou, které se zároveň prohlubují. Estetická medicína nabízí řešení pro všechna stádia stárnutí pleti. Optimální je začít s řešením co nejdříve.

Ať už se chcete zbavit mimických vrásek kolem očí, zahladit vrásky kolem úst nebo na čele, zbavit se jizviček po akné nebo mít smyslnější rty, svěřte se do rukou našeho zkušeného odborníka. Na každý z těchto problémů máme odpověď.

Naše řešení

  • Aplikace botulotoxinu - tento zákrok je vhodný pro odstranění mimických vrásek okolo očí a na čele. Přečtěte si více zde.
  • Výplňové materiály - vrásky lze také vyhladit dermálními výplněmi. Tato metoda je ideální pro vrásky kolem úst, nosu či v dekoltu. Přečtětě si více o dermálních výplních.
  • Omlazení krevní plazmou - plazmaterapie je metoda, která napomáhá k oživení a regeneraci kožních buněk, vyhlazení vrásek, podpoře produkce kolagenu v těle nebo k revitalizaci vlasových kořínků. Přečtěte si více zde.
  • Chemický peeling - chemickým peelingem lze dosáhnout výrazné regenerace a omlazení pleti. V případě peelingu na bázi kyseliny glykolové, který v neoClinic používáme je možno dosáhnout výsledků takřka srovnatelných s chirurgickou léčbou. Více informací se dočtete zde.
  • Mezoterapie - mezoterapie je podkožní aplikace biochemicky aktivních látek, díky které dochází k buněčné regeneraci, zmírnění již existujících vrásek a zabránění vzniku nových.
  • Pravidelné kosmetické ošetření pleťovým specialistou 

Konkrétní metodu či jejich kombinaci vám na základě první konzultace doporučí náš lékař.

Máte zájem o naše služby?