Lifting mezonitěmi

S přibývajícím věkem pokožka ztrácí elasticitu, v důsledku čehož se začnou tvořit vrásky a dochází k poklesu tkáně na obličeji a krku. Povislá kůže pak dělá dojem unaveného a ztrhaného výrazu. Tento problém lze naštěstí dnes řešit velmi jednoduchou, účinnou a téměř neinvazivní metodou - aplikací vstřebatelných mezonití, které obnovují kolagenovou síť v pokožce.

Jaké problémy lifting mezonitěmi řeší?

Jedná se o doslova revoluční novinku liftingu obličeje. Aplikací mezonití se dají odstranit vrásky na čele, kolem očí a úst, nosoretní rýhy, povislá kůže na tvářích, pod bradou, kožní záhyby na krku a dekoltu atd. Metodu je možné použít i v oblasti paží, břicha, hýždí a stehen nebo k odstranění kožního reliéfu po liposukci.

Jako jedni z prvních jsme zavedli speciální druh mezonití se zpětnými háčky. Na rozdíl od běžných hladkých nití mají po celé své délce v pravidelných rozestupech pilovité háčky, které směřují jedním směrem, takže se při aplikaci nezachycují a naopak je díky nim lékař schopen povislou kůži v povolených partiích lépe napnout. Ideální je kombinace obou druhů nití, kterou dokáže vhodně indikovat a aplikovat ošetřující lékař na míru každé klientce.

Jak aplikace mezonití probíhá?

Před samotným zákrokem se na danou část obličeje a krku nanese znecitlivující krém. Poté se do problémové oblasti pomocí speciální jehly zavede potřebný počet mezonití. Kolem těchto nití se již krátce po aplikaci začne hromadit kolagen, který vytvoří zcela nové sítě. Takto dojde k přirozenému liftingu měkkých tkání a vyhlazení vrásek.

Jaké jsou výhody aplikace mezonití?

  • takřka okamžitý účinek
  • dlouhotrvající efekt - viditelně vypnutá pokožka vydrží jeden až dva roky
  • použitý materiál je biokompatibilní - to znamená, že tělo jej přijme bez větších problémů
  • alergické reakce a otoky se prakticky nevyskytují
  • mezonitě se přirozeně vstřebají do šesti až osmi měsíců od aplikace
  • aplikace nevyžaduje žádnou zvláštní přípravu
  • procedura nezabere více než 60 minut
  • metodu je možné kombinovat i s dalšími, např. s výplněmi kyselinou hyaluronovou, ošetření botulotoxinem, chemickým peelingem apod.

Jak často je nutné aplikaci mezonití opakovat?

Zákrok je jednorázový a netrvá déle než 60 minut. Efekt vypnutí pokožky a vyhlazení vrásek přetrvá až dva roky (záleží mimo jiné i na síle nití). Je ovšem důležité dodržet některá opatření, jako je klidový režim v průběhu dvou až tří týdnů po aplikaci - to znamená vyhnout se aktivnímu cvičení a sportu, plavání a saunování, zdržet se nadměrné mimiky a masáží ošetřených částí.

Kolik zákrok stojí?

Ceník všech služeb naleznete zde

Máte zájem o naše služby?