Kosmetické ošetření

Cílem všech služeb nabízených na Neoclinic je, aby klienti odcházeli odpočatí a s pocitem, že svému tělu i mysli dopřáli relax a zážitek.

Jelikož je pro nás kvalita nabízené péče a hlavně výsledný efekt pro klienta prioritou, věnovali jsme sestavování kosmetického ošetření pleti opravdu dlouhý čas. Trvalo nám téměř rok hledání a následných školení, než jsme vybrali společnost, která splňovala naše vysoké nároky na kvalitu produktů a zároveň kvalifikovanou péči o klienty.

Tyto atributy jsme našli v profesionální kosmetice DERMALOGICA, která posouvá ošetření pleti do nové dimenze - od pouhého nanášení kosmetických přípravků směrem k odbornému ošetření pleti, které vychází z podrobné vstupní konzultace a analýzy pleti klienta přes cílené ošetření až k závěrečnému zaškolení správné domácí péče o pleť.

Jak ošetření naším pleťovým terapeutem probíhá?

1. Analýza pleti tzv. Face mapping

Ošetření pleti kosmetikou Dermalogica vychází z kvalitní analýzy pleti, která poskytne hloubkový pohled na zdravotní stav klientovy pokožky. Součástí analýzy pleti je konzultace, kde pleťová terapeutka podrobně probere s klientem jeho životní styl a dosavadní péči o pleť, jeho subjektivní pocity a očekávání od ošetření. Následuje důkladné očištění pleti a již zmiňovaný Face mapping, kdy terapeutka vyšetří obličej, rozdělený do 14 zón a každé z nich určí jednotlivě diagnózu. Díky tomu pak může stanovit klientovi ošetření připravené na míru, zaměřující se na jeho specifické potřeby. Cílené ošetření pleti poté přináší výjimečné výsledky.

2. Samotné ošetření

Následuje samotné ošetření, které vychází z poznatků o stavu klientčiny pleti a skládá se z následujících fází:

  • Exfoliace - odstranění zrohovatělých a odumřelých vrstev pokožky. Pleť si tak odlehčí a uvolní se pro lepší vstřebávání další péče.
  • Extrakce - čištění pletí pokud to její aktuální stav vyžaduje. Vždy využíváme co nejšetrnější metody - pleť před extrakcí změkčujeme, využíváme ultrazvukové špachtle a čistíme pouze tak, abychom nenarušili integritu kůže.
  • Masáž - pleťoví terapeuti jsou v rámci vzdělávacího systému Dermalogica školeni speciální dotykovou terapii
  • Cílená péče - koncentrované sérum a maska, které vychází z aktuálního stavu jednotlivých zón
  • Závěrečná péče - včetně lehkého nalíčení v závislosti na přání klientky.

3. Závěrečná ukázka správné domácí péče

Na závěr ošetření je i ukázka správné péče o zákazníkovu pleť, jelikož jednorázové ošetření ať už pleťovým terapeutem nebo samotným dermatologem nezajistí dlouhodobě zdravý, mladistvý a odpočatý vzhled pleti. V případě klientčina zájmu ukážeme, že správná péče není jen o vhodných produktech, ale o jejich správném používání.

Jaké typy ošetření nabízíme?

Díky variabilitě a vysoké kvalifikovanosti celého personálu, můžeme každé ošetření ušít na míru aktuálnímu stavu pleti a případně i události, která klienta či klientku čeká ať už je to ples, svatba nebo pouze akutní problém s dehydratací, přecitlivělostí, znečištěním nebo nadměrnou pigmentací pleti.


Dermalogica ošetření ProSkin 60 (60 minut, 1 500 Kč)

Na míru připravené ošetření, které obsahuje Face mapping, dvojí čištění, diamantová dermabraze, ultrazvukové čištění, hot-cold hlava, exfoliaci, extrakce (pokud je to nutné), základní masáž, cílenou péči příp. rychlou masku a závěrečnou péči včetně LED světla.

Dermalogica Top ošetření (90 minut, 2 100 Kč)

Nejúčinnější ošetření zaměřené na prevenci stárnutí pleti nebo problematickou aknózní pleť. V tomto ošetření propojujeme nejnovější technologie s těmi nejlepšími přípravky, které Dermalogica nabízí.

Ošetření pleti ProSkin 30 (30 minut, 900 Kč)

Unikátní krátké ošetření pleti, řešící její specifické problémy. Ošetření je vhodné pro všechny, kteří nemají čas a potřebují okamžitý zásah. MicroZone® však lze použít i jako tzv. udržovací ošetření mezi vašimi pravidelnými návštěvami. Procedura se vždy přizpůsobuje potřebám pleti a specializuje se na jeden specifický problém, který je potřeba akutně řešit. Nabízíme 12 druhů, z nichž nejvhodnější s Vámi vybere ošetřující terapeut.

PowerPeel TM Peel

Profesionální chemický peeling určený pro dramatickou exfoliaci pleti, která nezpůsobuje jizvy ani nevyžaduje dlouhodobé hojení. Nechte si od nás navrhnout sérii ošetření přímo pro potřeby své pleti, ať už jsou to vrásky či akné.

Power Peel - chemický peeling intenzivní ošetření 60 min (1 400 Kč)

Power Peel - chemický peeling 30min (750 Kč)

Přístrojová diamantová dermabraze (ošetření jedné oblasti 900 Kč)

Ošetřující produkty DERMALOGICA

Kosmetika Dermalogica je ve světě často nazývána kosmetikou hollywoodských hvězd. Oblíbily si ji totiž hvězdy jako Madonna, Victoria Beckham nebo třeba Reneé Zellweger. Je tomu tak zejména proto, že produkty Dermalogica neobsahují v kosmetice běžně požívané látky, které mohou podráždit pokožku jako např.: lanolin, denaturovaný alkohol, minerální oleje, umělá barviva a parfém. Všechny produkty jsou vyvíjeny v laboratořích Mezinárodního Dermálního Institutu (The International Dermal Institute) v Los Angeles a obsahují pouze ty nejčistší a nejkvalitnější dostupné složky.

Pro analýzu pleti a ošetření se objednávejte na telefonních číslech: 724 211 711 (Lenka Jenšovská) nebo 602 318 295 (Alžběta Zolal)

Máte zájem o naše služby?