Injektor

Mezoterapie pomocí injektoru je ošetření cílené na hydrataci a omlazení pokožky, při němž se zasíťovaná kyselina hyaluronová aplikuje mezoterapeutickým přístrojem - injektorem - do hlubších vrstev pokožky obličeje, krku, dekoltu a hřbetů rukou. 

Zatímco většina kosmetických produktů pečuje o pleť pouze na povrchu, tato metoda ji hydratuje a omlazuje zevnitř, poskytuje tak skutečně intenzivní hydrataci a zlepšuje strukturu a pružnost pokožky.

Jak probíhá ošetření pomocí injektoru?

Po znecitlivění ošetřované oblasti (30-45 minut působení anestetického krému) lékař přikládá injektor s vybranou kyselinou hyaluronovou na povrch kůže. Aplikační hlavice se za pomoci vakua přisaje k povrchu pokožky a ze sterilního nástavce s mikrojehličkami aplikuje vybranou dávku kyseliny hyaluronové do zvolené hloubky, a to v rozmezí 0,2-4 mm s přesně zvoleným objemem jedné aplikační dávky.

 Zákrok trvá přibližně 60 minut.

Jaké jsou výhody tohoto ošetření?

Unikátní výhodou aplikace pomocí injektoru je, že je možné všechny parametry dokonale upravit a to přesně podle individuální potřeby jakékoli ošetřované oblasti. Tak dosáhneme rovnoměrné celoplošné hydratace, a to bez rizika jakýchkoli nerovnoměrností.

Díky možnosti přesně cílené aplikace je možné aplikovat i kyselinu hyaluronovou, která je zasíťovaná. Což znamená, že hydratace je intenzivnější, výsledek ještě viditelnější než v případě nezasíťovaných materiálů a hlavně trvalejší. Tj. stačí jen jedno ošetření pro okamžitý efekt.


Rekonvalescence

Ihned po zákroku může být pleť jemně oteklá, začervenalá, mohou být patrny stopy po vpichu, které nejpozději třetí den vymizí.

Kolik zákrok stojí?

Ceník všech služeb naleznete zde

Máte zájem o naše služby?