Plazmaterapie

Plazma terapie neboli léčba vlastní krví, je nová metoda, která pomáhá regenerovat kožní buňky. Přirozenou cestou tak dochází k oživení a regeneraci kožních buněk, vyhlazení vrásek, podpoře produkce kolagenu v těle nebo k revitalizaci vlasových kořínků.

Jaké problémy plazmaterapie řeší?

  • předčasné projevy stárnutí - vrásky, povadlá a unavená pleť
  • urychluje proces hojení po různých zákrocích
  • nadměrné vypadávání vlasů - revitalizuje vlasové kořínky

Jak plazmaterapie probíhá?

Pacientovi je odebrána krev, která se smísí s dalšími látkami a v speciálním přístroji je za vysoké frekvence odstředěna. Výslednou látku aplikuje lékař pomocí rejuvenačních technik, např. mezoterapie na ošetřované místo (obličej, dekolt, ruce, pokožka hlavy apod.), nebo ji použije jako výplňový materiál.

Jaké jsou výhody plazmaterapie?

Žádné chemikálie - tělo nemusí přijímat žádné umělé látky a materiály a nehrozí tak riziko následných komplikací, alergie nebo kontaminace.

Plazma je zároveň zdrojem základních růstových faktorů, takže daný postup vlastně kopíruje procesy hojení těla samotného.

Jak často se plazmaterapie provádí?

Pro co nejvýraznější efekt je doporučováno provést tři aplikace v intervalu od 14 do 20 dnů mezi jednotlivými ošetřeními. Výsledný efekt je viditelný v závislosti na typu pleti a životosprávě klienta po 2-3 týdnech. Pro uchování dlouhodobého účinku je vhodné opakovat ošetření jednou ročně.

Kolik zákrok stojí?

Ceník všech služeb naleznete zde  

Máte zájem o naše služby?