Akné poradna

V rámci Neoclinic se snažíme maximálně využít veškeré zkušenosti a schopnosti členů našeho týmu, abychom dosáhli co nejlepších výsledků v péči o vaší pleť. Z toho důvodu jsme založili tzv. akné poradnu, ve které spojujeme odborné síly naší kolegyně dermatoložky MUDr. Mileny Tánczosové a pleťové terapeutky Mgr. Lenky Jenšovské.

Jaké služby v rámci naší akné poradny nabízíme?

Léčba problematické pleti je běh na dlouhou trať, vyžadující správně nastavenou a konzistentní péči, kterou je třeba dlouhodobě dodržovat. Na základě dlouholetých zkušeností jsme sestavili soubor ošetření, která se nám nejvíce v této oblasti osvědčila. Tato ošetření poskládáme na míru potřebám a stavu vaší pleti.

Konzultace s dermatologem

Pro dosažení maximálních výsledků při léčbě akné je potřeba znát jeho spouštěč. Tím nejčastějším bývá hormonální nerovnováha, ale může to být i nevhodná kosmetika, následky dlouhodobého stresu nebo jiné zdravotní problémy. Z tohoto důvodu je nezbytná počáteční konzultace s naší lékařkou, která ve spolupráci s pleťovou terapeutkou sestaví plán léčby a společně ho v průběhu času přizpůsobují aktuálnímu stavu pleti.

Preskripce nezbytné medikace

V akutních případech je třeba využít i možnosti lokální nebo celkové léčby pomocí antibiotik nebo jiných medikamentů. Lékařka může klientovi potřebnou léčbu doporučit nebo i předepsat. Předem upozorňujeme, že nejsme smluvní zařízení pro žádnou zdravotní pojišťovnu a veškerou léčbu si pacient hradí sám.

Plán pleťových ošetření DERMALOGICA

Na Neoclinic pracujeme s kosmoceutikou Dermalogica, která díky svému velice sofistikovanému systému školení terapeutů a zároveň kvalitním složkám, umožňuje cílené ošetření jakéhokoliv stavu pleti. V oblasti péče o problematickou pleť sklízí celosvětově úspěchy. Naše terapeutka provede klientce analýzu pleti, na základě které určí plán další péče, která se sestává z pravidelného čištění, profesionální exfoliace pomocí AHA kyselin a následné hydratace pleti. Zároveň doporučí produkty pro domácí ošetření, které představuje nezbytnou součást celkové terapie.

Chemický peeling

Profesionální exfoliace je v rámci léčby významným pomocníkem, protože pomáhá zbavovat kůži odumřelých buněk, které následně ucpávají póry a způsobují lokální zánětlivé pupínky. Výhodou tohoto peelingu je jeho síla a zároveň šetrnost, protože nezpůsobuje jizvy ani nevyžaduje dlouhodobé hojení.

LED Terapie

Terapie pomocí LED světla sklízí výborné výsledky v léčbě problematické pleti. Jedná se o neinvazivní ošetření pomocí modrého světla, které ničí bakterie, způsobující akné. Ideální je navázat LED terapii na pleťové ošetření u terapeuta. Více informací zde: LED terapie

Mikrojehličkování dermaperem

Ošetření dermaperem je ideální pro sjednocení barvy pleti, vyhlazení jemných jizviček po akné a celkové rozjasnění pleti. Více informací naleznete na tomto odkazu: mikrojehličkování.

Ceník našich ošetření

  • Vstupní jednorázová konzultace s lékařem - 400 Kč 
  • Konzultace s lékařem v průběhu léčby - 300 Kč 
  • Jednorázové ošetření pleťovým terapeutem včetně analýzy pleti - 1 100 Kč
  •  Power Peel - chemický peeling 30min - 750 Kč 
  • LED terapie - 20 min - 300 Kč 
  • Vstupní balíček - (1xvstupní konzultace s lékařem, 2xošetření Dermalogica, 4xLED MASKA) - 3 000 Kč 

Máte zájem o naše služby?